Termínová listina 2020

Halová sezóna 2020

1.-2.02.2020                 Přebor Prahy - M, Ž, J, D.                                     Praha, Stromovka 

15.-16.02.2020             Mistrovství ČR J, D                                               Ostrava

20.-21.02.2020             Přebor Prahy - staršího žactvo                               Praha, Stromovka

24.-25.02.2020             Přebor Prahy -mladší žactvo                                  Praha, Stromovka

29.2-1.03.2020             Mistrovsví ČR žáku a žákiň                                    Praha, Stromovka

8.3. 2020                     Meziměstské utkání mladšího žactva                      Ostrava

 

Hlavní sezóna

Mladší žactvo nar. 2007,2008,2009 Družstvo Atletik Rudná skupina C

Jaro

2020              I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina B           Vítkov, Praha-Žižkov 

2020             II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina B                   Olymp, Praha-Stromovka 

2020               III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina B                  Jeseniova, Praha-Žižkov

2020               IV. kolo MPD mladšího žactva dvojboje Skupina B                 Jeseniova, Praha-Žižkov

Podzim

2020              Semifinále MPD mladšího žactva skupina B                                  Jeseniova, Praha-Žižkov

2020             Finále A, B, C, MPD mladšího žactva                                           Praha

29.-30.09          Přebory Prahy mladšího žactva                                             Hostivař, Praha 4

2020             Přebor Prahy mladšího žactva ve vicebojích                                 Praha  

Starší žactvo nar. 2005, 2006 Družstvo skupina B

Jaro

20.-21.06 2020   Přebor Prahy staršího žactva a dorostu                                    Děkanka, Praha 4

Podzim

31.08.2020      I. kolo kvalifikace MPD žactva skupina B                                  Vokovice, Praha 6 

7.09. 2020       II. kolo MPD staršího žactva sk. B                                           Přátelství, Praha 5                               

12.-14.092020             Finále A,B a C staršího žactva

19.-20.2020  Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze                                        Třinec

2020           Přebor Prahy ve vícebojích žactva                                              Juliska, Praha 6

2020          Přebor Prahy v přespolním běhu                                                Jížní město, Praha

Dorostenci, Dorostenky-nar.2003, 2004 Junioří Juniorky nar. 2001,2002

Jaro

20.-21.06  2020  Přebor Prahy staršího žactva a dorostu                        Děkanka, Praha 4 

27.- 28.06 2020           Přebory Prahy juniorů, mužů a žen                       Eden, Praha 4        

Podzim

5.-6.                Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců                 Ostrava

                        a dorostenek na dráze

 

 

2020    IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek *                    Eden, Praha 4

*Atletik Rudná se zúčastní mimo soutěž