Termínová listina 2020

Halová sezóna 2020

1.-2.02.2020                 Přebor Prahy - M, Ž, J, D.                                     Praha, Stromovka 

15.-16.02.2020             Mistrovství ČR J, D                                               Ostrava

20.-21.02.2020             Přebor Prahy - staršího žactvo                               Praha, Stromovka

24.-25.02.2020             Přebor Prahy -mladší žactvo                                  Praha, Stromovka

29.2-1.03.2020             Mistrovsví ČR žáku a žákiň                                    Praha, Stromovka

8.3. 2020                     Meziměstské utkání mladšího žactva                      Ostrava

 

Hlavní sezóna

Mladší žactvo nar. 2007,2008,2009 Družstvo Atletik Rudná skupina C

 

10.09.2020      Semifinále MPD mladšího žactva, skupina C                               Praha 4, Eden 

21-24.09.2020  Finále A, B, C, D MPD mladšího žactva dvojboje skupina B         dle vylosování

29.-30.09        Přebory Prahy mladšího žactva, jednotlivců                                Hostivař, Praha 4

10-11.10.2020   Přebor Prahy mladšího žactva ve vicebojích                               Praha  

Starší žactvo nar. 2005, 2006 Družstvo skupina B

Jaro

20.-21.06 2020   Přebor Prahy staršího žactva a dorostu                                    Děkanka, Praha 4

Podzim

31.08.2020      I. kolo kvalifikace MPD žactva skupina B                                  Vokovice, Praha 6 

7. 09. 2020       II. kolo MPD staršího žactva sk. B                                           Přátelství, Praha 5                               

16.09. 2020    Finále B, staršího žactva                                                          Vokovice, Praha 6

19.-20.09.2020  Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze                                        Třinec

2020           Přebor Prahy ve vícebojích žactva                                              Juliska, Praha 6

2020          Přebor Prahy v přespolním běhu                                                Jížní město, Praha

Dorostenci, Dorostenky-nar.2003, 2004 Junioří Juniorky nar. 2001,2002

Jaro

27.- 28.06 2020   Přebory Prahy juniorů, mužů a žen                       Eden, Praha 4        

Podzim

5.-6.09.2020   Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců                     Ostrava

                        a dorostenek na dráze