Termínová listina 2019

Halová sezóna 2019

2.-3.02.2019                 Přebor Prahy - M, Ž, J, D.                                     Praha, Stromovka 

17.02.2019                   Přebor Prahy - starší žactvo                                  Praha, Strahov

23.-24.02.2019             Mistrovství ČR J, D                                               Praha, Stromovka

27.-28.02.2019             Přebor Prahy -mladší žactvo                                  Praha , Strahov

02.-03.2019                 Mistrovsví ČR žáku a žákiň                                     Ostrava

 

Hlavní sezóna

Mladší žactvo nar. 2006,2007,2008 skupina 

Jaro

27.03.2019                I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina B           Vítkov, Praha-Žižkov 

14.05.2019               II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina B                   Olymp, Praha-Stromovka 

29.05.2019               III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina B                  Jeseniova, Praha-Žižkov

9.-10.06.2019            PŘEBOR PRAHY MLADŠÍHO ŽACTVA                                    Podvinný mlýn, Praha 9-Vysočany  

17.06.2019                IV. kolo MPD mladšího žactva dvojboje Skupina B                 Jeseniova, Praha-Žižkov

Podzim

10.09.2019              Semifinále MPD mladšího žactva skupina B                                  Praha 

17.,18.,19.,              Finále A, B, C, MPD mladšího žactva                                           Praha

22.09.2019              Přebor Prahy mladšího žactva ve vicebojích                                 Praha  

Starší žactvo nar. 2004, 2005 skupina A

Jaro

21.05.2019                I. kolo kvalifikace MPD žactva skupina A                                   Juliska, Praha 6

28.05.2019               II. kolo kvalifikace MPD žactva skupina A                                  Kotlářka, Praha 6

13.-14.06.2019          PŘEBOR PRAHY ŽACTVA                                                         Děkanka, Praha 4

19.06.2019               III. kolo kvalifikace MPD žactva  skupina A                                Stromovka, Praha 6

Podzim

7.09.2019             Finále A staršího žactva

9.09.2019             Finále B, C staršího žactva

20.-22.09.2019       Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze                                        Kolín

12.10.2019            Přebor Prahy ve vícebojích žactva                                              Juliska, Praha 6

17.11.2019            Přebor Prahy v přespolním běhu                                                Jížní město, Praha

Dorostenci,Dorostenky nar. 2002,2003

Jaro

15.05.2019   I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek *                   Děkanka, Praha 4 

12.06.2019  II. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek *                   Stadion mláděže, Praha 5 Strahov 

25.-26.05.2019  PŘEBOR PRAHY JUNIORSKÉ A DOROSTENECKÉ   KATEGORIE    Eden, Praha 4

28.-30.06.2019   Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek          Olomouc                         

Podzim

29.08.2019  III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek *                    Juliska, Praha 6

3.09.2019    IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek *                    Eden, Praha 4

*Atletik Rudná se zúčastní mimo soutěž