Téninky 2019/2020

Oddíl Rudná
Skupina do 8-10 let trenér M. Pavlíček
září, říjen, duben, květen, červen - Atletická dráha ZŠ Rudná
dívky    Po,Stř:  15.00-16.00 
chlapci  Po,Stř:  16.00-17.00

listopad, prosinec, leden, únor, březen - tělocvična a hala ZŠ Rudná

dívky    Po,Stř:  15.00-16.00 
chlapci  Po,Stř:  16.00-17.00
 
Skupina do 8 let let trenér M. Pavlíček

září, říjen, duben, květen, červen - Atletická dráha ZŠ Rudná

Pá: 14.00-15.00 dívky a chlapci

listopad, prosinec, leden, únor, březen - tělocvična ZŠ Rudná

Pá: 14.00-15.00 dívky a chlapci

Skupina 10-12 let tréner l. Vlčková/J.Žák

září, říjen, duben, květen, červen - Atletická dráha ZŠ Rudná

Po., Stř.: 15.30-17.00  dívky a chlapci

listopad, prosinec, leden, únor, březen - hala ZŠ Rudná

Po., Stř.: 15.30-17.00  dívky a chlapci

Skupina 12+ skoky, překážky, sprint trenér Mgr. M. Donchev

září, říjen, duben, květen, červen - Atletická dráha ZŠ Rudná
Po,Stř:  17.00-18.30 Sobota 11.30-13.00*

listopad, prosinec, leden, únor, březen - tělocvična a hala ZŠ Rudná

Po,Stř:  17.00-18.30 Sobota 11.30-13.00* 

Skupina 12+ hody, viceboj trenér M. Nešvera

září, říjen, duben, květen, červen - Atletická dráha ZŠ Rudná
Po,Stř:  17.30-19.00 Sobota 11.30-13.00*

listopad, prosinec, leden, únor, březen - tělocvična a hala ZŠ Rudná

Po,Stř:  17.30-19.00 Sobota 11.30-13.00* 
*náhrada za treninky v týdnu
 
Oddíl Nučice 
Skupina 8-10 let 
září, říjen, duben, květen, červen - Sportovní hřiště  ZŠ Nučice

Po.:  14.00-15.00 dívky a chlapci do 8 let, 15.00-16.00 dívky a chlapci 8-10 let, 16.00 -17.30 dívky a chlapci 10 let a starší

Stř.: 14.30-15.30 dívky a chlapci do 8 let , 15.30-16.30 dívky a chlapci 8-10 let, 16.30-18.00 dívky a chlapci 10 let a starší

listopad, prosinec, leden, únor, březen - tělocvična ZŠ Nučice

Po.:  14.00-15.00 dívky a chlapci do 8 let, 15.00-16.00 dívky a chlapci 8-10 let, 16.00 -17.30 dívky a chlapci 10 let a starší

Stř.: 14.30-15.30 dívky a chlapci do 8 let , 15.30-16.30 dívky a chlapci 8-10 let, 16.30-18.00 dívky a chlapci 10 let a starší