Oddíl Nučice

Školní rok 2017/2018

Závody:

 

20. - 26. listopadu

 

 

Pondělí 20.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 21.

volno

Středa 22.

Trénink Nučice tělocvična

Čtvrtek 23.

volno

Pátek 24.

Tréninky Rudná od 15h - chodba nebo dráha dle počasí

Sobota 25.

volno

Neděle 26.

Doma 3x (20 kliků, 20 sedů-lehů, 20 dřepů s výskokem)

 

13. - 19. listopadu

 

Pondělí 13.

Trénink Rudná od 16.00 - M. Nešvera

Úterý 14.

volno

Středa 15.

Trénink Rudná (podle počasí) - Adéla

Čtvrtek 16.

volno

Pátek 17.

Státní svátek - volno

Sobota 18.

ZÁVODY PRAHA - STROMOVKA

Neděle 19.

volno

 

6. - 12. listopadu

 

Pondělí 6.

Trénink Rudná od 16.00 - M. Nešvera

Úterý 7.

volno

Středa 8.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 9.

volno

Pátek 10.

Trénink Rudná od 15.00

Sobota 11.

volno

Neděle 12.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

 

30. - 5. listopadu

Pondělí 30.

Trénink Nučice

Úterý 31.

volno

Středa 1.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 2.

volno

Pátek 3.

Trénink Rudná od 15.00

Sobota 4.

volno

Neděle 5.

1 km klus 5x stupňované 60m, 5x 60m na 100%

 

23. - 29. října

Pondělí 23.

Trénink Nučice

Úterý 24.

volno

Středa 25.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 26.

volno

Pátek 27.

volno

Sobota 28.

volno

Neděle 29.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

 

9. - 15. října

 

Pondělí 9.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 10.

volno

Středa 11.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 12.

volno

Pátek 13.

Trénink Rudná 15:00

Sobota 14.

volno

Neděle 15.

Klus 2km + doma 2x30 dřepů s výskokem

 

2. - 8. října

 

Pondělí 2.

Trénink Nučice

Úterý 3.

volno

Středa 4.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 5.

volno

Pátek 6.

Trénink Rudná 15:00 -Adéla   

Sobota 7.

volno

Neděle 8.

5x stupňované 60m, 5x 60m na 100%

 

 

25. září - 1. října

Pondělí 25.

Trénink zrušen - závody rudná pro ml. skupinu

Úterý 26.

volno

Středa 27.

Trénink Rudná - Markéta

Čtvrtek 28.

volno

Pátek 29.

Trénink Rudná 15:00 - Markéta

Sobota 30.

volno

Neděle 1.

2km klus, výběhy kopce 6x 25m, 4x běh z mírného kopce, domací posilka

 

18. - 24. září

Pondělí 18.

Trénink Rudná - od 16.00 spojeno se skupinou M. Nešvery

Úterý 19.

volno

Středa 20.

Trénink Rudná - přípravy na finále MPD Markéta

Čtvrtek 21.

FINÁLE MPD - ODJEZD okolo 14.15 Rudná

Pátek 22.

Trénink Rudná 15:00

Sobota 23.

volno

Neděle 24.

5x 150 na 80%

 

11. - 17. září

Pondělí 11.

Trénink Nučice - Markéta

Úterý 12.

volno

Středa 13.

Trénink Rudná - přípravy na MPD

Čtvrtek 14.

SEMIFINÁLE MPD - ODJEZD 14.10 RUDNÁ

Pátek 15.

Trénink Rudná 15:00 - Markéta

Sobota 16.

volno

Neděle 17.

2km klus, 12x 30m úseky z kopce

 

 

 

-------------------------------------------------------

 

19. - 25. června
Pondělí 19.
Trénink Nučice - Adéla

Úterý 20. 
Závody Praha - MPD ml. žactva, Spartak P4

Středa 21.
Trénink Rudná / Petra a Denisa MPD st. žactva

Čtvrtek 22.
volno

Pátek 23.
Trénink Rudná 15:00

Sobota 24.
volno

Neděle 25.
2km klus, 5x stupňované 60m, 5x 60m na 100%

 

 12. - 18. června

Pondělí 12.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 13.

volno

Středa 14.

Trénink Rudná /Petr přebor Prahy (schválení v úterý)

Čtvrtek 15.

volno

Pátek 16.

Trénink Rudná 15:00 - Adéla

Sobota 17.

volno

Neděle 18.

2km klus, 12x 30m úseky z kopce

 

5. - 11. června

Pondělí 5.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 6.

volno

Středa 7.

Trénink Rudná - Adéla// David, Jirka, Ludmila - přebory Prahy

Čtvrtek 8.

Jirka - přebory Prahy

Pátek 9.

Trénink Rudná 15:00

Sobota 10.

volno

Neděle 11.

2km klus, výběhy kopce 6x 25m, 4x běh z mírného kopce, doma posilka

 

29. května- 4. června

Pondělí 29.

Trénink Nučice

Úterý 30.

volno

Středa 31.

Trénink Rudná - Adéla, Petr+Denisa MPD ST.Ž.

Čtvrtek 1.

MPD Mladších žáků Jesseniova (2004 - 2006) odejzd 14:00

Pátek 2.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 3.

volno

Neděle 4.

2km klus, 12x 30m úseky z kopce

 

22. května- 28. května

 

Pondělí 22.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 23.

volno

Středa 24.

ZÁVODY RUDNÁ (2006 A MLADŠÍ) - TRÉNINK ZRUŠEN

Čtvrtek 25.

volno

Pátek 26.

Trénink Rudná

Sobota 27.

volno

Neděle 28.

5x 150m - 70%

 

15. května- 21. května

 

Pondělí 15.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 16.

volno

Středa 17.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 18.

ZÁVODY kOTLÁŘKA PRAHA (jen 2004-2006)

Pátek 19.

Trénink Rudná

Sobota 20.

volno

Neděle 21.

5x stupňované 60m, 5x 60m na 100%

 

8. května- 14. května

 

Pondělí 8.

STÁTNÍ SVÁTEK

Úterý 9.

volno

Středa 10.

Trénink Rudná

Čtvrtek 11.

volno

Pátek 12.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 13.

volno

Neděle 14.

Dle pokynů Adély

 

1. května- 7. května

 

Pondělí 1.

STÁTNÍ SVÁTEK

Úterý 2.

volno

Středa 3.

Trénink Rudná

Čtvrtek 4.

volno

Pátek 5.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 6.

volno

Neděle 7.

5x 150m na 80% + 2km klus

 

24. dubna- 30. dubna

 

Pondělí 24.

Trénink Nučice- Adéla

Úterý 25.

volno

Středa 26.

ZÁVODY RUDNÁ (jen ročníky 2006 - 2009)

Čtvrtek 27.

volno

Pátek 28.

Trénink Rudná - sprinty, překážky, dálka dle počasí

Sobota 29.

volno

Neděle 30.

2km klus + 8x letmé úseky 50m
 

 

17. dubna- 23. dubna

 

 

Pondělí 17.

VELIKONOCE

Úterý 18.

volno

Středa 19.

Trénink Rudná - rychlost, kontrolní měření

Čtvrtek 20.

volno

Pátek 21.

Trénink Rudná - 15.00, 8x 60m, 3x 150m + odhody

Sobota 22.

volno

Neděle 23.

2km klus, výběhy kopce 6x 25m, 4x běh z mírného kopce, domací posilka

 

10. dubna- 16. dubna

 

Pondělí 10.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 11.

volno

Středa 12.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 13.

volno

Pátek 14.

ZRUŠENO - VELIKONOCE

Sobota 15.

volno

Neděle 16.

Dle pokynů Adély

 

3. dubna- 9. dubna

 

Pondělí 3.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 4.

volno

Středa 5.

ZÁVODY PRAHA

Čtvrtek 6.

volno

Pátek 7.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 8.

volno

Neděle 9.

Dle pokynů Adély

 

27. března - 2. dubna

 

Pondělí 27.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 28.

volno

Středa 29.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 30.

volno

Pátek 31.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 1.

volno

Neděle 2.

Dle pokynů Adély

 

20. března - 26. března

 

Pondělí 20.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 21.

volno

Středa 22.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 23.

volno

Pátek 24.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 25.

volno

Neděle 26.

Dle pokynů Adély

 

 

13. března- 19. března

 

Pondělí 13.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 14.

volno

Středa 15.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 16.

volno

Pátek 17.

Trénink Rudná - 5x stupňované 60, 5x rozložené 60, 2x 150m, odhody, posilka

Sobota 18.

volno

Neděle 19.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 3x mírný kopec

 

6. března- 12. března

 

Pondělí 6.

Trénink Nučice - rychlost, překy, dálka z místa, posilka

Úterý 7.

volno

Středa 8.

Trénink Rudná - 5x60m, 3x100m, 2x150m, odhody

Čtvrtek 9.

volno

Pátek 10.

Trénink Rudná - Adéla

Sobota 11.

volno

Neděle 12.

2km klus, 8x letmé úseky 50m

 

27. února - 5. března

 

Pondělí 27.

Trénink Nučice - rychlost, schody, výška, posilka

Úterý 28.

volno

Středa 1.

Trénink Rudná - dle počasí a domluvy se už přesuneme ven

Čtvrtek 2.

volno

Pátek 3.

Trénink Rudná - dle počasí nejspíše venku p. Nešvera

Sobota 4.

volno

Neděle 5.

2km klus, výběhy kopce 6x 25m

 

20. února - 26. února

 

 

Pondělí 20.

Trénink Nučice - dálka, technika přek., posilka

Úterý 21.

volno

Středa 22.

Trénink Nučice - výběhy schodů, skoky z místa, skoky po jedné

Čtvrtek 23.

Odjezd soustředění Jablonec

Pátek 24.

Soustředění Jablonec

Sobota 25.

Soustředění Jablonec

Neděle 26.

Závody Jablonec, návrat ze soustředění

 

13. února - 19. února

 

Pondělí 13.

JARNÍ PRÁZDNINY

Úterý 14.

JARNÍ PRÁZDNINY

Středa 15.

JARNÍ PRÁZDNINY

Čtvrtek 16.

JARNÍ PRÁZDNINY

Pátek 17.

JARNÍ PRÁZDNINY

Sobota 18.

JARNÍ PRÁZDNINY

Neděle 19.

JARNÍ PRÁZDNINY
 

 

6. února - 12. února

 

Pondělí 6.

Trénink tělocvična Nučice

Úterý 7.

volno

Středa 8.

Trénink mladší - Nučice; Starší - Rudná p. Nešvera

Čtvrtek 9.

volno

Pátek 10.

Trénink ZŠ Rudná od 15.00 - Adéla

Sobota 11.

volno

Neděle 12.

1km klus 3x (15 dřepů, 15 sedů-lehů, 15 kliků)
 

 

 

30. ledna - 5. února

Pondělí 30.

Trénink tělocvična Nučice - příprava na středeční závod, nácvik překážek výběh schodů, posilka

Úterý 31.

volno

Středa 1.

Závody hala Stromovka

Čtvrtek 2.

volno

Pátek 3.

Trénink ZŠ Rudná od 15.00 - Adéla

Sobota 4.

volno

Neděle 5.

4x (15 sedů lehů, 15 kliků, 15 dřepů s výskokem)

 

23. - 29. ledna

 

Pondělí 23.

Trénink tělocvična Nučice - Skok z místa, výběhy schodů, schody snozmo a po jedné noze, basket

Úterý 24.

volno

Středa 25.

Trénink tělocvična Nučice - Adéla

Čtvrtek 26.

volno

Pátek 27.

Trénink ZŠ Rudná od 15.00 - Adéla

Sobota 28.

volno

Neděle 29.

3x (20 sedů lehů, 20 kliků, 20 dřepů s výskokem)


 

16. - 22. ledna

Pondělí 16.

Trénink tělocvična Nučice - Adéla

Úterý 17.

volno

Středa 18.

Trénink tělocvična Nučice - nácvik překážek, výška, posilka

Čtvrtek 19.

volno

Pátek 20.

Trénink ZŠ Rudná od 15.00 - dálka z místa, schody, posilka

Sobota 21.

volno

Neděle 22.

3x (20 sedů lehů, 20 kliků, 20 dřepů s výskokem)

 

 

9. - 15. ledna

Pondělí 9.

Trénink tělocvična Nučice

Úterý 10.

volno

Středa 11.

Trénink tělocvična Nučice - Adéla

Čtvrtek 12.

volno

Pátek 13.

Trénink ZŠ Rudná od 15.00 venku/tělocvična - Adéla

Sobota 14.

volno

Neděle 15.

Povinně sáňkovat/bobovat - velký kopec vybíhat!

 

2. ledna- 8. ledna

 

 

Pondělí 2.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Úterý 3.

volno

Středa 4.

Trénink tělocvična Nučice - Adéla

Čtvrtek 5.

volno

Pátek 6.

Trénink Rudná od 15.00 venku/tělocvična - Adéla

Sobota 7.

volno

Neděle 8.

Doma 3x (15 sedůlehů, 15 kliků, 15 dřepů s výskokem)

 

19. prosince - 25. prosince

 

Pondělí 19.

ZÁVODY RUDNÁ

Úterý 20.

volno

Středa 21.

Trénink zrušen

Čtvrtek 22.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Pátek 23.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Sobota 24.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Neděle 25.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

 

 

12. prosince - 18. prosince

Pondělí 12.

Trénink Nučice - tělocvična

Úterý 13.

volno

Středa 14.

Trénink tělocvična Nučice - Adéla

Čtvrtek 15.

volno

Pátek 16.

Trénink Rudná od 15.00 venku/tělocvična - Markéta

Sobota 17.

volno

Neděle 18.

1km klus 3x (15 dřepů, 15 sedů-lehů, 15 kliků)

 

5. prosince - 11. prosince

Pondělí 5.

Trénink Nučice - tělocvična nebo hriště Adéla

Úterý 6.

volno

Středa 7.

Trénink tělocvična Nučice! - Adéla

Čtvrtek 8.

volno

Pátek 9.

Trénink Rudná od 15.00 venku/tělocvična - p. Nešvera

Sobota 10.

volno

Neděle 11.

15x 30m úseky MAX rychlost, klus 2km

 

28. listopadu - 4. prosince

 

Pondělí 28.

Trénink Nučice - tělocvična nebo hriště Adéla

Úterý 29.

volno

Středa 30.

Trénink Rudná venku/tělocvična - p. Nešvera

Čtvrtek 1.

volno

Pátek 2.

Trénink Rudná od 15.00 venku/tělocvična - p. Nešvera

Sobota 3.

volno

Neděle 4.

5x 200m úseky na 80%, 2km klus

 

21. listopadu - 27. listopadu

 

Pondělí 21.

Trénink Nučice - tělocvična nebo hriště Adéla

Úterý 22.

volno

Středa 23.

Trénink Rudná venku - Adéla

Čtvrtek 24.

volno

Pátek 25.

Trénink Rudná od 15.00 venku/tělocvična - Adéla

Sobota 26.

volno

Neděle 27.

3km klus + doma posilování 

 

14. listopadu - 20. listopadu

 

Pondělí 14.

Trénink Nučice - Adéla

Úterý 15.

volno

Středa 16.

Trénink Rudná - Adéla

Čtvrtek 17.

STÁTNÍ SVÁTEK    

Pátek 18.

TRÉNINK ZRUŠEN!

Sobota 19.

volno

Neděle 20.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 3x mírný kopec

 

7. listopadu - 13. listopadu

Pondělí 7.

Trénink Nučice - překážkové cvičení, skoky z místa, výběhy kopce, posilka

Úterý 8.

volno

Středa 9.

Trénink Rudná - Na čas: 250m, 100m, 60m; fotbal + basket

Čtvrtek 10.

volno

Pátek 11.

Trénink Rudná 15.00 - dálkařské cviky (podle počasí), odhody, posilka

Sobota 12.

volno

Neděle 13.

15x 30m úseky MAX rychlost, klus 2km

 

31. října - 6. listopadu

Pondělí 31.

Trénink Nučice - trenér Adéla

Úterý 1.

volno

Středa 2.

Trénink Rudná - trenér Adéla

Čtvrtek 3.

volno

Pátek 4.

Trénink Rudná 15.00 - rychlostní vytrvalost, odhody, posilka

Sobota 5.

volno

Neděle 6.

15x 30m úseky MAX rychlost, klus 2km

 

24. října - 30. října

Pondělí 24.

Trénink Nučice - výběhy kopce, odrazová cvičení, dálka z místa, štafeta

Úterý 25.

volno

Středa 26.

PRÁZDNINY

Čtvrtek 27.

volno

Pátek 28.

PRÁZDNINY

Sobota 29.

volno

Neděle 30.

5x 200m úseky na 80%, 2km klus

 

17. října - 23. října

Pondělí 17.10.

Trénink Nučice - překážková cvičení, dálka z místa, posilka

Úterý 18.10.

volno

Středa 19. 10.

Trénink Rudná - rychlostní vytrvalost, na čas 1-2-3 kola

Čtvrtek 20. 10.

volno

Pátek 21. 10.

Trénink od 15.00 Rudná - trenér Adéla

Sobota 22. 10.

volno

Neděle 23. 10.   

2km klus, 8x výběh kopce 100m na 70%

 

10. října - 16. října

 

 

Pondělí 10.10.

Trénink Nučice - polohové starty, krátké sprinty na čas, dálka z místa, posilka

Úterý 11.10.

volno

Středa 12. 10.

Trénink Rudná - trenér Adéla

Čtvrtek 13. 10.

volno

Pátek 14. 10.

Trénink od 15.00 Rudná - rychlostní vytrvalost, dlouhé běhy na čas, posilka

Sobota 15. 10.

volno

Neděle 16. 10.   

40 sedů-lehů, 30 kliků, 2km klus

 

3. října - 9. října

 

Pondělí 3. 10.

Trénink Nučice - trenér Adéla

Úterý 4.10.

volno

Středa 5. 10.

Trénink Rudná - dálkařská průprava, posilka, basket

Čtvrtek 6. 10.

volno

Pátek 7. 10.

Trénink od 15.00 Rudná - běhy, překy, posilka, fotbal/basket

Sobota 8. 10.

volno

Neděle 9. 10.   

15x 30m úseky MAX rychlost, klus 2km

 

 

26. září - 2. října

 

Pondělí 26. 9.

Trénink zrušen - závody přípravek v Rudné (2005 a mladší závodí)

Úterý 27. 9.

volno

Středa 28. 9.

STÁTNÍ SVÁTEK

Čtvrtek 29. 9.

volno

Pátek 30. 9.

Trénink od 15.00 Rudná - dálkařská průprava, posilka, basket

Sobota 1. 10.

volno

Neděle 2. 10.   

Výběhy kopce - 5x prudký kopec 30m; 10x mírný kopec 50m, 2km klus

 

19. září - 25. září

 
 

Pondělí 19. 9.

Trénink Nučice - polohové starty, skoky z místa, překážková průprava, posilka, baskec

Úterý 20. 9.

volno

Středa 21. 9.

Trénink Rudná Technika - stupňované rovinky, dálkařská průprava, skoky z krátkého + dlouhého rozběhu. Basket nebo fotbal.

Čtvrtek 22. 9.

Závody Praha - Finále B MPD družstev

Pátek 23. 9.

Trénink po závodech zrušen!

Sobota 24. 9.

volno

Neděle 25. 9.

5x 50m rovinky + 2km klus

 

12. září - 18. září

 
 

Pondělí 12. 9.

Trénink Rudná od 16.00 - 17.30. Rychlost - polohové starty, úseky 30m, rozložené úseky, odhody koulí, basket.

Úterý 13. 9.

volno

Středa 14. 9.

Trénink Rudná od 16.00 - 17.30. Technika - překážková průprava, překážkový běh 40m + technika skoku do dálky. Basket nebo fotbal.

Čtvrtek 15. 9.

Závody Praha-Jesseniova. Semifinále MPD, sraz 14.30 před ZŠ Rudná.

Pátek 16. 9.

Trénink Rudná 15.00  - 16.30. Běžecké pyramidy 60-100-250. Odhody, posilka + basket/fotbal

Sobota 17. 9.

volno

Neděle 18. 9.

2km klus

 

 

 

5. září - 11. září

 
 

Pondělí 5. 9.

Trénink Rudná od 16.00 - 17.30

Úterý 6. 9.

volno

Středa 7. 9.

Trénink Rudná od 16.00 - 17.30 + kontrolní závody

Čtvrtek 8. 9.

volno

Pátek 9. 9.

Trénink Rudná 15.00  - 16.30

Sobota 10. 9.

volno

Neděle 11. 9.

15x výběh kopce 60m + 2km klus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní rok 2015/2016

27. června - 3. července

 
 

Pondělí 27.6.

Trénink Rudná 16.00

Úterý 28.6.

volno

Středa 29.6.

Trénink Rudná od 16.00

Čtvrtek 30.6.

volno

Pátek 1.7.

Trénink Rudná 16.00 p. Nešvera

Sobota 2.7.

PRÁZDNINY

Neděle 3.7.

PRÁZDNINY

 

20. června - 27. června

 
 

Pondělí 20.6.

Trénink Rudná 16.00 p. Nešvera

Úterý 21.6.

volno

Středa 22.6.

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek 23.6.

volno

Pátek 24.6.

Trénink Rudná 16.00

Sobota 25.6.

volno

Neděle 26.6.

Rovinky 4x 80m, klus 2km

 

13. června - 19. června

 
 

Pondělí 13.6.

Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 14.6.

volno

Středa 15.6.

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.)

Čtvrtek 16.6.

volno

Pátek 17.6.

Trénink zrušen!

Sobota 18.6.

volno

Neděle 19.6.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 3x mírný kopec, 4x z kopce dolů

 

6. června - 12. června

 
 

Pondělí 6.6.

Trénink Nučice

Úterý 7.6.

volno

Středa 8.6.

Trénink zrušen!

Čtvrtek 9.6.

Závody Praha - sraz 14.20 ZŠ Rudná (kdo bude chtít vyzvednout v Nučicích napíše nebo zavolá)

Pátek 10.6.

Trénink zrušen!

Sobota 11.6.

volno

Neděle 12.6.

4x 200m úseky na 80%

 

 

30. května- 5. června

 
 

Pondělí 30.5.

Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 31.5.

volno

Středa 1.6.

Závody Praha - sraz 14.30 ZŠ Rudná (kdo bude chtít vyzvednout v Nučicích napíše nebo zavolá)

Čtvrtek 2.6.

volno

Pátek 3.6.

Trénink Nučice p. Nešvera

Sobota 4.6.

volno

Neděle 5.6.

Frisbee park - 5x výběh kopce kratší na 100%, 3x delší 70%

 

23.5. - 29.5.

Pondělí 23.5.
Trénink Nučice

Úterý 24.5.
volno

Středa 25.5. 
Závody Rudná - mladší skupina; starší skupina volno mimo roč. 2005

Čtvrtek 26.5. 
volno

Pátek 27.5.
Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 28.5.
volno

Neděle 29.5.
4x 200m úseky na 80%, 2km klus

 

16.5. - 22.5.

 

Pondělí 16.5.

Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 17.5.

volno

Středa 18.5.   

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek 19.5.   

Závody Praha info p. Nešvera

Pátek 20.5.

Trénink Rudná od 15.00

Sobota 21.5.

volno

Neděle 22.5.

1 km klus; 3x(15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

9.5. - 15.5.

 

Pondělí 9.5.

Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 10.5.

volno

Středa 11.5.   

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek 12.5.   

Závody Praha info p. Nešvera

Pátek 13.5.

Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 14.5.

volno

Neděle 15.5.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec  

 

 

2.5. - 8.5.

 

Pondělí 2.5

Trénink Nučice

Úterý 3.5.

volno

Středa 4.5.

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek5.5.

volno

Pátek 6.5.

Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota7.5.

volno

Neděle8.5.

4x 200m úseky na 80%

 

25.4. - 1.5.

 

Pondělí 25.4.

Trénink Nučice

Úterý 26.4.

volno

Středa 27.4.   

Závody Rudná od 14.30 (přípravka) od 16.30 (ml. žáci)

Čtvrtek 28.4.   

volno

Pátek 29.4.

Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 30.4.

volno

Neděle 1.5.

Frisbee - 10x výběh do kopce, 3x běh z kopce

 

18.4. - 24.4.

Pondělí 18.4.
Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 19.4.
volno

Středa 20.4. 
Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek 21.4. 
volno

Pátek 22.4.
Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 23.4.
volno

Neděle 24.4.
20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů + 2km klus

 

 

11.4. - 17.4.

Pondělí 11.4.
Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 12.4.
volno

Středa 13.4. 
Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.) p. Nešvera

Čtvrtek 14.4. 
volno

Pátek 15.4.
Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 16.4.
volno

Neděle 17.4.
Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

4.4. - 10.4.

 

Pondělí 4.4.

Trénink Nučice

Úterý 5.4.

volno

Středa 6.4.   

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.)

Čtvrtek 7.4.   

volno

Pátek 8.4.

Trénink Rudná od 15.00 p. Nešvera

Sobota 9.4.

volno

Neděle 10.4.

4x 200m úseky na 80%, 2km klus

 

28.3. - 3.4.

 

Pondělí 28.3.

PRÁZDNINY

Úterý 29.3.

volno

Středa 30.3.   

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.)

Čtvrtek 31.3.   

volno

Pátek 1.4.

Trénink Rudná od 15.00

Sobota 2.4.

volno

Neděle 3.4.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

 

21.3. - 27.3.

 

Pondělí 14.3.

Trénink Nučice venku

Úterý 15.3.

volno

Středa 16.3.   

Trénink Rudná od 16.00 (kdo chce odvézt 15:50 u školy v Nuč.)

Čtvrtek 17.3.   

PRÁZDNINY

Pátek 18.3.

PRÁZDNINY

Sobota 19.3.

PRÁZDNINY

Neděle 20.3.

PRÁZDNINY

 

14.3. - 20.3.

 

Pondělí 14.3.

Trénink Nučice

Úterý 15.3.

volno

Středa 16.3.   

Trénink Nučice p. Nešvera

Čtvrtek 17.3.   

volno

Pátek 18.3.

Trénink Rudná od 15.00

Sobota 19.3.

Volno

Neděle 20.3.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec       

 

7.3. - 13.3.

 

Pondělí 7.3.

Trénink Nučice

Úterý 8.3.

volno

Středa 9.3.   

Trénink Nučice

Čtvrtek 10.3.   

Odjezd na soustředění 12.00 před ZŠ Rudná

Pátek 11.3.

Soustředění Jablonec

Sobota 12.3.

Soustředění Jablonec

Neděle 13.3.

Soustředění Jablonec                               

 

 

 

29.2. - 6.3.

 

Pondělí 29.2.

Trénink Nučice

Úterý 1.3.

volno

Středa 2.3.   

Trénink Nučice

Čtvrtek 3.3.

volno

Pátek 4.3.

Trénink Rudná - od 15.00 p. Nešvera

Sobota 5.3.

volno

Neděle 6.3.

Frisbee - 10x výběh do kopce, 3x běh z kopce

 

 

22.2. - 28.2.

 

Pondělí 22.2.

Trénink Nučice

Úterý 23.2.

volno

Středa 24.2.   

Trénink Nučice p. Nešvera

Čtvrtek 25.2.

volno

Pátek 26.2.

Trénink Rudná - zrušen

Sobota 27.2.

volno

Neděle 28.2.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů + 2km klus

 

15.2. - 21.2.

 

Pondělí 15.2.

Trénink Nučice p. Nešvera

Úterý 16.2.

volno

Středa 17.2.

Závody Praha - odjezd 14.00

Čtvrtek 18.2.

volno

Pátek 19.2.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 20.2.

volno

Neděle 21.2.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

8.2. - 14.2.

 

Pondělí 8.2.

Trénink Nučice

Úterý 9.2.

volno

Středa 10.2.

Trénink Nučice - p. Nešvera  

Čtvrtek 11.2.

volno

Pátek 12.2.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 13.2.

volno

Neděle 14.2.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 5x, Běh z kopce 2x

 

 

1.2. - 7.2. 

 

Pondělí 1.2.

PRÁZDNINY - TRÉNINK ZRUŠEN

Úterý 2.2.

 

Středa 3.2.

PRÁZDNINY - TRÉNINK ZRUŠEN

Čtvrtek 4.2.

 

Pátek 5.2.  

PRÁZDNINY - TRÉNINK ZRUŠEN

Sobota 6.2.

 

Neděle 7.2.

PRÁZDNINY - TRÉNINK ZRUŠEN

 

25.1. - 31.1.

 

Pondělí 25.1.

Trénink Nučice - p. Nešvera

Úterý 26.1.

volno

Středa 27.1.

Trénink Nučice

Čtvrtek 28.1.

volno

Pátek 29.1.

PRÁZDNINY

Sobota 30.1.

volno

Neděle 31.1.

PRÁZDNINY

 

18.1. - 24.1. POTVRDIT SOUSTŘEDĚNÍ!

 

Pondělí 18.1.

Trénink Nučice - p. Nešvera

Úterý 19.2.

volno

Středa 20.2.

Trénink Nučice - p. Nešvera  

Čtvrtek 21.2.

Závody Praha - domluvit se s trenérem

Pátek 22.1.

Trénink Rudná - od 15.00 p. Nešvera

Sobota 23.1.

volno

Neděle 24.1.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

11.1. - 17.1. POTVRDIT SOUSTŘEDĚNÍ!

 

Pondělí 11.1.

Trénink Nučice - výškařská technika + posilování

Úterý 12.2.

volno

Středa 13.2.

Trénink Nučice - překážkářská technika + schody

Čtvrtek 14.2.

volno  

Pátek 15.1.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 16.1.

volno

Neděle 17.1.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

 

4.1. - 10.1.

 

Pondělí 4.1.

Trénink Nučice

Úterý 5.2.

volno

Středa 6.2.

Trénink Nučice - p. Nešvera

Čtvrtek 7.2.

volno  

Pátek 8.1.

Trénink Rudná - od 15.00 p. Nešvera

Sobota 9.1.

volno

Neděle 10.1.

1km klus - 3x (15 dřepů s výskokem, 15 kliků, 15 lavička)

 

 

 

 14.12. - 20.12.

 

Pondělí 14.12.

Trénink Nučice

Úterý 15.12.

volno

Středa 16.12.

TRÉNINK ZRUŠEN - školní akce

Čtvrtek 17.12.

volno  

Pátek 18.12.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 19.12.

volno

Neděle 20.12.

Frisbee - 10x výběh do kopce, 3x běh z kopce

 

 7.12. - 13.12.

 

Pondělí 7.12.

Trénink Nučice - tělocvična trenér p. Nešvera

Úterý 8.12.

volno

Středa 9.12.

Trénink Nučice - tělocvična 

Čtvrtek 10.12.

volno  

Pátek 11.12.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 12.12.

volno

Neděle 13.12.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

 30.11. - 6.12.

 

Pondělí 30.11.

Trénink Nučice - tělocvična

Úterý 1.12.

volno

Středa 2.12.

Trénink Nučice - tělocvična trenér p. Nešvera

Čtvrtek 3.12.

volno  

Pátek 4.12.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 5.12.

volno (Petr Míšek a Denisa Konvalinková závody Praha)

Neděle 6.12.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

 23.11. - 29.11.

 

Pondělí 23.11.

Trénink Nučice - tělocvična

Úterý 24.11.

volno

Středa 25.11.

Trénink Nučice - tělocvična trenér p. Nešvera

Čtvrtek 26.11.

volno  

Pátek 27.11.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 28.11.

volno

Neděle 29.11.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

 16.11. - 22.11.

 

Pondělí 16.11.

Trénink Nučice - tělocvična

Úterý 17.11.

volno

Středa 18.11.

Trénink Nučice - tělocvična

Čtvrtek 19.11.

volno  

Pátek 20.11.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 21.11.

volno

Neděle 22.11.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

 

9.11. - 15.11.

 

Pondělí 9.11.

Trénink Nučice - tělocvična

Úterý 10.11.

volno

Středa 11.11.

Trénink Nučice - tělocvična - p. Nešvera

Čtvrtek 12.11.

volno  

Pátek 13.11.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 14.11.

volno

Neděle 15.11.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

 

2.11. - 8.11.

 

Pondělí 2.11.

Trénink Nučice - Pan Nešvera

Úterý 3.11.

volno

Středa 4.11.

Trénink tělocvična Nučice (od listpadu středy vždy v Nučicích)

Čtvrtek 5.11.

volno  

Pátek 6.11.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 7.11.

volno

Neděle 8.11.

2km klus - 40 dřepů s výskokem, 40 sedů-lehů

 

26.10. - 1.11.

 

Pondělí 26.10.

Trénink Nučice

Úterý 27.10.

volno

Středa 28.10.

STÁTNÍ SVÁTEK - NENÍ TRÉNINK

Čtvrtek 29.10.

volno  

Pátek 30.10.

Prázdniny - trénink zrušen

Sobota 31.10.

volno

Neděle 1.11.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

 

19.10. - 25.10.

 

Pondělí 19.10.

Trénink Nučice

Úterý 20.10.

volno

Středa 21.10.

Trénink Rudná - Pokud bude pršet tělocvična Nučice (!)

Čtvrtek 22.10.

volno  

Pátek 23.10.

Trénink Rudná - od 15.00

Sobota 24.10

4x úseky 250m na 80%

Neděle 25.10.

1 km klus 3x (15 sedů-lehů, 15 dřepů s výskokem, 15 kliků)

 

12.10. - 18.10.

 

Pondělí 12.10.

Trénink Nučice

Úterý 13.10.

volno

Středa 14.10.

Trénink Rudná - Pokud bude pršet tělocvična Nučice

Čtvrtek 15.10.

volno  

Pátek 16.10.

Trénink navíc Rudná - v pondělí se domluvíme

Sobota 17.10

2 km klus 40 sedů-lehů, 40 dřepů s výskokem

Neděle 18.10.

Výběhy do kopce 70m, 5x prudký kopec, 7x mírný kopec

 

 

5.10. - 11.10.

 

Pondělí 5.10.

Trénink Nučice

Úterý 6.10.

2km klus

Středa 7.10.

Trénink Rudná

Čtvrtek 8.10.

volno  

Pátek 9.10.

2km klus, 40 dřepů, 40 kliků

Sobota 10.10

volno

Neděle 11.10.

úseky 80m - 5x na 100%, 5x 70%

 

 

28. 9. - 4.10.

 

Pondělí 21.9.

Trénink ZRUŠEN - STÁTNÍ SVÁTEK

Úterý 22.9.

volno před závodem

Středa 23.9.

ZÁVODY RUDNÁ

Čtvrtek 24.9.

volno po závodech    

Pátek 25.9.

2km klus

Sobota 26.9.

volno

Neděle 27.9.

40 dřepů s výskokem + 40 kliků

 

21. 9. - 27.9.

 

Pondělí 21.9.

Trénink Nučice

Úterý 22.9.

volno - úterní trénink zrušen

Středa 23.9.

Trénink Rudná

Čtvrtek 24.9.

2km klus

Pátek 25.9.

40 dřepů s výskokem + 40 kliků

Sobota 26.9.

volno

Neděle 27.9.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

 

 

 

14. - 20. září

Pondělí 14.9.

Trénink Nučice

Úterý 15.9.

2km klus

Středa 16.9.

Trénink Rudná

Čtvrtek 17.9.

Závody Praha

Pátek 18.9.

2km klus + 40 dřepů s výskokem + 40 kliků

Sobota 19.9.

volno

Neděle 20.9.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

 

 

 

 

 

 

 

Školní rok 2014 - 2015

 

Tréninky 15. června- 21. června

 

Pondělí 15.6.

Trénink zrušen (sami 4x 200m úseky na 80%)

Úterý 16.6.

Srnka 8x, 150m 4x

Středa 17.6.

Standardní trénink - rychlost + technika

Čtvrtek 18.6.

2km klus

Pátek 19.6.

volno

Sobota 20.6.

Frisbee park - 1km klus, Prudký kopec 3x, Běh z kopce 3x

Neděle 21.6.

volno

 

 

Tréninky 8. června- 14. června

 
 

 

Pondělí 8.6.

Trénink zrušen

Úterý 9.6.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Středa 10.6.

Standardní trénink - rychlost + technika

Čtvrtek 11.6.

Závody 4. kolo MPD - sraz 15:20 Rudná

Pátek 12.6.

volno

Sobota 13.6.

Srnka 8x, 150m 6x

Neděle 14.6.

Frisbee park - 1km klus, Mírný kopec 4x,
Prudký kopec 4x, Běh z kopce 2x

 

 

 

Tréninky 1. června- 7. června

 
 

Pondělí 1.6.

Standardní trénink - rychlost + překy

Úterý 2.6.

2km klus

Středa 3.6.

Standardní trénink - vytrvalost + síla

Čtvrtek 4.6.

Trénink Rudná (domluvíme se v pondělí)

Pátek 5.6.

volno

Sobota 6.6.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Neděle 7.6.

Frisbee park - 5x výběh kopce kratší na 100%, 3x delší 70%

 

Tréninky 25. května- 31. května

 
 

Pondělí 25.5.

Standardní trénink - rychlost + překy

Úterý 26.5.

Trénink Rudná od 15:00 (domluvíme se v pondělí)

Středa 27.5.

Standardní trénink - vytrvalost + síla

Čtvrtek 28.5.

volno

Pátek 29.5.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Sobota 30.5.

volno

Neděle 31.5.

Frisbee park - 0,5km rozklus, ABC, výběh mírný kopec 4x,
prudký kopec 6x, Běh z kopce 2x

 

 

Tréninky 18. května- 24. května

 

Pondělí 18.5.

Standardní trénink - rychlost + překy

Úterý 19.5.

2km klus + 20 sedů-lehů, 20 dřepů

Středa 20.5.

Trénink zrušen - volno před závodem

Čtvrtek 21.5.

Závody Praha - Stromovka. Sraz 14:45 ZŠ Rudná

Pátek 22.5.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Sobota 23.5.

volno

Neděle 24.5.

3 km klus

 

 

Tréninky 4. května- 10. května

 
 

Pondělí 4.5.

Standardní trénink - rychlost + překy

Úterý 5.5.

volno + doma 30 dřepů s výskokem, 30 angličáků

Středa 6.5.

Standardní trénink - vytrvalost

Čtvrtek 7.5.

Trénink Rudná (Domluvíme se v pondělí) - technika

Pátek 8.5.

volno

Sobota 9.5.

2km klus + doma 30 dřepů s výskokem, 30 angličáků

Neděle 10.5.

Frisbee park - 3x prudký kopec, 5x mírný kopec

 

Tréninky 27. dubna - 3. května

 
 

Pondělí 27.4.

Standardní trénink - rychlost

Úterý 28.4.

2km klus + 20 sedů-lehů, 20 dřepů

Středa 29.4.

Standardní trénink - vytrvalost

Čtvrtek 30.4.

Trénink Rudná (Domluvíme se v pondělí) - technika

Pátek 1.5.

volno

Sobota 2.5.

Frisbee park - 0,5km rozklus, ABC, výběh mírný kopec 4x,
prudký kopec 6x, Běh z kopce 2x

Neděle 3.5.

volno

 

 

Tréninky 20. dubna - 26. dubna

 
 

Pondělí 20.4.

Standardní trénink - Adéla

Úterý 21.4.

volno před závodem - protažení, ABC, 5x 60m na 90%

Středa 22.4.

ZÁVODY RUDNÁ 15:00

Čtvrtek 23.4.

volno po závodě

Pátek 24.4.

4x 2 kola na hřišti na 80%

Sobota 25.4.

volno

Neděle 26.4.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

 

Tréninky 13. dubna - 19. dubna

 
 

Pondělí 13.4.

Standardní trénink - rychlost

Úterý 14.4.

volno

Středa 15.4.

Standardní trénink venku - vytravalost

Čtvrtek 16.4.

Trénink Rudná - technika, skoky od 15:00

Pátek 17.4.

volno

Sobota 18.4.

Frisbee park - 3x prudký kopec, 5x mírný kopec

Neděle 19.4.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

 

Tréninky 6. dubna - 13. dubna

 
 

Pondělí 6.4.

velikonoční prázdniny

Úterý 7.4.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

Středa 8.4.

Standardní trénink venku - vytravalost

Čtvrtek 9.4.

volno

Pátek 10.4.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Sobota 11.4.

Frisbee park - 0,5km rozklus, ABC, výběh mírný kopec 4x,
prudký kopec 6x, Běh z kopce 2x

Neděle 12.4.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

 

Tréninky 30. března - 5. dubna

 
 

Pondělí 30.3.

Standardní trénink venku - rychlost, síla

Úterý 31.3.

Trénink v Rudné (domluvíme se v pondělí) od 15:00

Středa 1.4.

Standardní trénink venku - vytravalost

Čtvrtek 2.4.

volno

Pátek 3.4.

2km klus + Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Sobota 4.4.

volno

Neděle 5.4.

Frisbee park - 5x výběh kopce kratší na 100%, 3x delší 70%

 

Tréninky 23. března - 29. března

 
 

Pondělí 23.3.

Standardní trénink venku (Adéla)

Úterý 24.3.

2km klus

Středa 25.3.

Standardní trénink venku + závody ml. žáci

Čtvrtek 26.3.

Trénink navíc Rudná od 15.00 (dohodneme se ve středu)

Pátek 27.3.

4x 2 kola na hřišti na 80%

Sobota 28.3.

volno

Neděle 29.3.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

 

 

Tréninky 16. března - 22. března

 
 

Pondělí 16.3.

Standardní trénink venku

Úterý 17.3.

Trénink navíc stadion Rudná od 15:00 (dohodneme se v pondělí)

Středa 18.3.

Standardní trénink venku

Čtvrtek 19.3.

volno

Pátek 20.3.

klus 2km + 20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

Sobota 21.3.

volno

Neděle 22.3.

Frisbee - 8 výběh prudký kopec, 2 km klus

 

Tréninky 9. března - 15. března

 
 

Pondělí 9.3.

Standardní trénink - (Adéla)

Úterý 10.3.

volno

Středa 11.3.

Standardní trénink

Čtvrtek 12.3.

Pokud bude hezky - trénink navíc Rudná - 15:00 (tretry s sebou)

Pátek 13.3.

klus 2km

Sobota 14.3.

volno

Neděle 15.3.

4x 200m úseky na 80%

 

 

Tréninky 2. března - 8. března

 
 

Pondělí 2.3.

Standardní trénink - (Adéla)

Úterý 3.3.

Klus 2km + doma 30 dřepů s výskokem

Středa 4.3.

Standardní trénink - (Adéla)

Čtvrtek 5.3.

volno

Pátek 6.3.

Srnka 8x, 150m 6x

Sobota 7.3.

volno

Neděle 8.3.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů + 2km klus

 

Tréninky 23. února - 1. března

 
 

Pondělí 23. 2.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Úterý 24. 2.

3km klus

Středa 25. 2.

!TRÉNINK ZRUŠEN! - náhrada 6x 1kolečko na hřišti + 7x srnka

Čtvrtek 26. 2.

Frisbee park - 5x výběh kopce kratší na 100%, 3x delší 70%

Pátek 27. 2.

volno

Sobota 28.2.

2km klus

Neděle 1. 3.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

 

Tréninky 16. - 22. února

 
 

Pondělí 16. 2.

Standardní trénink - tělocvična

Úterý 17. 2.

volno

Středa 18. 2.

Standardní trénink - tělocvična + závody st žáci

Čtvrtek 19. 2.

klus 2km

Pátek 20. 2.

4x 200m úseky na 80%

Sobota 21.2.

volno

Neděle 22. 2.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

 

Tréninky 9. - 15. února

 
 

Pondělí 9. 2.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Úterý 10. 2.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Středa 11. 2.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla) + závody

Čtvrtek 12. 2.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Pátek 13. 2.

2km klus

Sobota 14.2.

volno

Neděle 15. 2.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

 

 

Tréninky 2. - 8. února

 
 

Pondělí 2. 2.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Úterý 3. 2.

volno

Středa 4. 2.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Čtvrtek 5. 2.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Pátek 6. 2.

volno

Sobota 7.2.

Srnka 8x, 150m 6x

Neděle 8. 2.

2km klus

 

Tréninky 26. - 1. února

 
 

Pondělí 19.1.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Úterý 20.1.

2km klus

Středa 21.1.

Standardní trénink - tělocvična (Adéla)

Čtvrtek 22.1.

Odjezd soustředění

Pátek 23.1.

Soustředění Jablonec

Sobota 24.1.

Soustředění Jablonec

Neděle 25.1.

Soustředění Jablonec + závody

 

Tréninky 19. - 25. ledna

 
 

Pondělí 19.1.

Standardní trénink - tělocvična 

Úterý 20.1.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Středa 21.1.

Standardní trénink - tělocvična

Čtvrtek 22.1.

2km klus

Pátek 23.1.

volno

Sobota 24.1.

4x 200m úseky na 80%, 2km klus

Neděle 25.1.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

 

Tréninky 12. - 18. ledna

 
 

Pondělí 12.1.

Standardní trénink - tělocvična (trenér Adéla)

Úterý 13.1.

2km klus

Středa 14.1.

Standardní trénink - tělocvična

Čtvrtek 15.1.

Závody Praha-Juliska roč. 2003 (Petr, Denisa, David)

Pátek 16.1.

volno

Sobota 17.1.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

Neděle 18.1.

2km klus

 

Tréninky 5. - 11. ledna

 
 

Pondělí 5.1.

Standardní trénink - tělocvična

Úterý 6.1.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Středa 7.1.

Standardní trénink - tělocvična

Čtvrtek 8.1.

volno

Pátek 9.1.

2km klus

Sobota 10.1.

volno

Neděle 11.1.

20 dřepů s výskokem + 20 sedů-lehů

 

Tréninky 15. - 21. prosince

 
 

Pondělí 15. 12.

Standardní trénink - tělocvična

Úterý 16. 12.

2km klus

Středa 17. 12.

Standardní trénink - tělocvična

Čtvrtek 18. 12.

ZÁVODY RUDNÁ

Pátek 19. 12.

Trénink navíc Rudná od 15:00 (pokud bude počasí)

Sobota 20.12.

volno

Neděle 21.12.

Frisbee - 10x výběh do kopce, 3x běh z kopce
Další trénink až v pondělí 5. ledna - tělocvična

 

Tréninky 8. - 14. prosince

 
 

Pondělí 8. 12.

Standardní trénink - tělocvična ZŠ - trenér Adéla

Úterý 9. 12.

Doma 30 sedů-lehů, 20 kliků

Středa 10. 12.

Standardní trénink - tělocvična (rychlost, posilování)

Čtvrtek 11. 12.

2km klus

Pátek 12. 12.

Trénink navíc Rudná od 15:00 (pokud bude počasí)

Sobota 13.12.

volno

Neděle 14.12.

2km klus

 

Tréninky 1. - 7. prosince

 
 

Pondělí 1. 12.

Standardní trénink - tělocvična ZŠ

Úterý 2. 12.

volno

Středa 3. 12.

TRÉNINK ZRUŠEN

Čtvrtek 4. 12.

3km klus

Pátek 5. 12.

Doma 20 sedů-lehů, 30 dřepů s výskokem

Sobota 6.12.

volno

Neděle 7.12.

Frisbee - 8 výběh prudký kopec, 2 km klus
 

 

Tréninky 24. - 30. listopadu

 
 

Pondělí 24. 11.

Standardní trénink - tělocvična ZŠ

Úterý 25. 11.

volno

Středa 26. 11

Standardní trénink - tělocvična ZŠ

Čtvrtek 27. 11.

3km klus + doma 20 sedů-lehů

Pátek 28. 11.

Trénink Rudná od 15:00 - skoky, sprinty

Sobota 29.11.

volno

Neděle 30.11.

4x 200m úseky na 80%, 2km klus

 

Tréninky 17. - 23. listopadu

 
 

Pondělí 17. 11.

Standardní trénink (trenér Adéla)

Úterý 18. 11.

Výběhy do kopce 40m 16x (8x mírný kopec, 8x prudký) 

Středa 19. 11

Standardní trénink (rychlost)

Čtvrtek 20. 11.

Trénink Rudná od 15:30 (výška, dálka) + tretry s sebou

Pátek 21. 11.

volno

Sobota 22.11.

Klus 2km + doma 35 dřepů s výskokem

Neděle 23.11.

volno

 

Tréninky 10. - 16. listopadu

 
 

Pondělí 10. 11.

Standardní trénink (rychlost)

Úterý 11. 11.

Klus 3km + doma 20 sedů-lehu, 20 kliků

Středa 12. 11

Standardní trénink (vytrvalost)

Čtvrtek 13. 11.

Trénink navíc Rudná od 15:30 (skoky, technika)

Pátek 14. 11.

volno

Sobota 15.11.

Frisbee park - 0,5km klus, ABC, výběh mírný kopec 4x,
prudký kopec 6x, Běh z kopce 2x

Neděle 16.11.

Klus 2km + doma 30 dřepů s výskokem

 

 

Tréninky 3. - 9. listopadu

 
 

Pondělí 3. 11.

Standardní trénink (rychlostní vytrvalost)

Úterý 4. 11.

Klus 5km

Středa 5. 11

Standardní trénink (vytrvalost)

Čtvrtek 6. 11.

Klus 3km

Pátek 7. 11.

Trénink navíc od 15.00 v Nučicích (rychlost)

Sobota 8.11.

volno

Neděle 9.11.

Frisbee park - 1km klus, ABC, Mírný kopec 4x,
Prudký kopec 4x, Běh z kopce 2x
 

 

 

10. října - 16. října

 

 

Pondělí 10.10.

Trénink Nučice - polohové starty, krátké sprinty na čas, dálka z místa, posilka

Úterý 11.10.

volno

Středa 12. 10.

Trénink Rudná - trenér Adéla

Čtvrtek 13. 10.

volno

Pátek 14. 10.

Trénink od 15.00 Rudná - rychlostní vytrvalost, dlouhé běhy na čas, posilka

Sobota 15. 10.

volno

Neděle 16. 10.   

40 sedů-lehů, 30 kliků, 2km klus