mladší žactvo nar. 2004,2005,2006

Jaro

5. 4.                 III. kolo běžeckého poháru                                                       Hvězda,Praha 5

18. 5.               I. kolo dvojboje mladšího žactva                                               Kotlařka,Praha 6

1. 6.                 II. kolo dvojboje mladšího žactva                                              SK ZŠ Jeseniova, Praha 3                                           

7. - 8. 6            Přebor Prahy mladšího žactva                                                   Praha - Kotlářka

20. 6.                III. kolo dvojboje mladšího žactva                                           Praha 4-Děkanka, Spartak Praha 4

Podzim

14. 9.               Semifinále PP mladšího žactva

21. 9.               finále PP mladšího žactva

starší žactvo nar. 2002,2003

Jaro

17. 5.               I. kolo kvalifikace staršího žactva                                              PSK Olymp, Praha 6 Stromovka

31. 5.               2. kolo kvalifikace staršího žactva                                              Dukla Praha,Praha 6 Juliska

14. – 15. 6.       Přebor Prahy staršího žactva                                                    Praha 4 - Děkanka

21. 6.               3. kolo kvalifikace staršího žactva                                             SK Kotlářka, Praha 6 Kotlářka

Podzim

30. 8.               1. A Finále staršího žactva

6. 9.                 2. A finále staršího žactva a finále B staršího žactva

23. – 24. 9.       MČR žactva                                                                             Břeclav

Dorostenci,Dorostenky nar. 2000,2001

Jaro

9. 5.                 I. kolo Poháru mládeže                                                             Praha - Děkanka

19. – 20. 5.       Přebor Prahy juniorek, juniorů, dorostenek a dorostenců             Praha - Strahov

13. 6.               II. kolo Poháru mládeže                                                            Praha – Stromovka

24. – 25. 6.       MČR dorosteneckých a juniorských kategorií                               Jablonec nad Nisou

Podzim

22. 8.               1. kolo Přeboru Prahy mládežnických kategorií                            Praha – Podvinný mlýn

29. 8.               2. kolo Přeboru Prahy mládežnických kategorií                            Praha - Eden